Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1992 yılında ev mobilyası ve aksesuarları imalatı ile üretime başlayan EKOL EV Mobilya; günümüzün değişen ihtiyaçlarını, zevkini ve tercihlerini göz önüne alarak, üretim çeşitliliği özgün ve kendine has tasarımları,  yüksek kalite anlayışı, satış sonrası desteği ile mobilya sektöründe nitelikli hizmet vermektedir. Üretim yapılan tesisin 43.000 m2 alanın 22.000 m2’si kapalı alan olup, 21.000 m2 açık üretim alanı olarak faaliyet göstermektedir. 
EKOL EV, kendi sektöründe Türkiye’nin saygın markaları arasındaki yerini almak için ileriye dönük yatırımlarına ve faaliyetlerine devam etmektedir.
 
2019 yılı sonunda üretim alanında yapılan yatırımlar neticesinde ürün çeşitliliğinde ve üretim kapasitesinde yüksek bir çıkış sağlayan EKOL EV Mobilya olarak; kanepe, oturma grupları, salon takımları, baza/yatak ve modüler mobilya başta olmak üzere ürün çeşitliliğinde yurt içinde 1000’e yakın satış noktasına, yurt dışında ise 13 ülkeye dünya standartlarında üretim yapmaya ve nitelikli hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz

Üretim ve hizmet, süreçlerinde,insanı,doğayı ve çevreyi gözeten çözümler üretmek temel misyonumuzdur. Firmamızın, uygun fiyat ve klaiteli nalayışı temelinde özgün,zarif ve estetik tasarımlarımızla beklentilerin üzerinde,insan sağlığına ve dünya standartlarına uygun ürünleri üreterek hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Ekolev Mobilya olarak hedefimiz;güncel teknolojik yatırımlar,yeni trendlerin oluşması uluslararası pazarda performansımızın artması nitelikli insan kaynaklarının etkili yönetilmesi nihai tüketicilerin beklentilerinin en iyi şekilde karşılanması ve sadece üretim kalitesiyle değil, aynı zamanda hizmet anlayışı ile sektörümüzde ilk tercih edilen markalardan biri olmaktır.

Kalite Politikamız

Sevgi ve saygıyı temel alarak yoplam kaliteye giden bu süreçte,dürüst,ciddi,ilkeli,takım ruhunu geliştrien yenilikçi firma küntürünü tesis etmek hedefimizdir. Sürekli gelişmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek talep edilen ürünü en kısa sürede ve en iyi kalitede tüketicinin hizmetine sunmak, kalite politikamızın temel prensibidir.